fbpx

Portfolio

Siūlomos paslaugos

Dizainas

Pristatymas

Gamyba

Montavimas

Valdymas

Kokybės kontrolė

Interjero dizainas

Išpuoselėtas interjeras sukuria ypatingą namų jausmą, prisideda prie šeimos nuotaikos, harmoningos buities atmosferos bei gyvenimo kokybės. Mūsų kūrybiška komanda kuria laimingus namus, į kuriuos norisi grįžti. Kiekvienas projektas kuriamas individualiai Jums, atsižvelgiant į poreikius, gyvenimo būdą, asmenines vertybes, bei, žinoma, į planuojamą įrengimui skirti biudžetą.

MODERNARCH

Projektavimas prasideda nuo funkcionaliai suplanuotų erdvių, buitį lengvinančių sprendimų ir apgalvotų detalių. Ruošiame techninius brėžinius, apšvietimo planus, baldinius brėžinius. Siūlome autorinę projekto priežiūrą, užtikrinant, kad nebūtų nukrypstama nuo Jums sukurto projekto ir būtų išspręsti eigoje iškilę nesklandumai. Mums svarbus praktiškumas, estetika, kokybė ir nevienadieniai interjero sprendimai. Kviečiame kartu kurti Jūsų svajonių namus, pasitelkiant mūsų ilgametę patirtį.

Paslaugos

Svetainės interjeras

Siūlome įgyvendinti interjero viziją kartu su Modernarch profesionalų komanda ir individualiai Jums pagamintais namų baldais. Korpusinių ir minkštų baldų projektavimas ir gamyba pagal užsakymą.

Dirbame privačioje ir komercinėje rinkoje. Pagrindiniai mūsų klientai – žinomų prekės ženklų parduotuvės, maitinimo ir apgyvendinimo įstaigos, privatūs klientai gyvenamųjų erdvių įrengimui visoje Lietuvoje ir Europoje.